Sunucu Barındırma

Sunucu Barındırma

Sunucular; verilerin güvenli bir şekilde korunduğu bilgisayarlara verilen isimdir. Bu teknolojik araçlar evlerimizde bulunan bilgisayarlardan pek çok açıdan daha farklıdır. Üstün teknoloji ile üretilmiş olup soğutma ve çeşitli güvenlik önlemleri ile en iyi performansı vermesi için bakımı yapılan sunucular; bilgisayar oyunları ya da internet siteleri söz konusu olduğunda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu noktada sunucu barındırma devreye girip müşterilerin belli bir ücret karşılığında bir firma tarafından sunulan sunuculardan faydalanmasını sağlar. Sunucu barındırma söz konusu olduğunda sektörün en önde gelen isimlerinden olan Önem Bilişim; üstün teknolojisi ve uygun fiyatları ile tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. İnternet sitesi, bilgisayar oyunu ya da başka bir amaçla sunucu barındırma hizmetinden faydalanmak isteyen herkese sunduğu benzersiz olanaklar sayesinde Önem Bilişim tüm müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Kaliteli Sunucu Barındırma Servisi

Sunucu barındırma servisi almak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli detay hizmeti aldıkları firmanın sağladığı güvenlik önlemleridir. İyi korunan bir sunucu sayesinde işlerinizi hiç aksamadan yürütebileceksiniz. Bunun yanında, sunucuların kalitesi ve internet bağlantısı da kaliteli sunucu barındırma servisinin en önemli unsurlarındandır. Önem Bilişim olarak tüm müşterilerimize kaliteli sunucu barındırma servisi sunmaktayız. Firmamız tarafından sunulmakta olan anında teslimat hizmeti sayesinde ödemenizi yaptıktan dakikalar sonra sunucu barındırma hizmetimizden aktif bir şekilde faydalanmaya başlayacaksınız. Önem Bilişim tarafından sunulmakta olan güçlü alt yapı ise sunucudan maksimum performansı almanızı sağlayacaktır. Önem Bilişim, yüksek performans sunan sunucuları için müşterilerinden fazlasıyla ekonomik fiyatlar talep etmektedir. Üstelik, sınırsız destek hizmetimiz ile tüm müşterilerimize 7/24 canlı destek sunmaktayız. Önem Bilişim’in sunduğu üst düzey koruma sayesinde sunucularınız DDoS ve benzeri saldırılara karşı sınırsız korumaya sahip olacaktır.

Uygun Sunucu Barındırma Paketlerimizle Tanışın!

Sunucular Alan Enerji Trafik Koruma Destek Datacenter Fiyat
Co-Location - 1U 1U Sunucu Alanı 1 Amper Enerji 1 Gbit Port 20TB Trafik Game Firewall Mikrotik Koruma 7/24 Destek KVM Bursa/DGN Self ?₺ Teklif AL
Co-Location - 2U 2U Sunucu Alanı 1 Amper Enerji 1 Gbit Port 20TB Trafik Game Firewall Mikrotik Koruma 7/24 Destek KVM Bursa/DGN Self ?₺ Teklif AL
Co-Location - 3U 3U Sunucu Alanı 1 Amper Enerji 1 Gbit Port 20TB Trafik Game Firewall Mikrotik Koruma 7/24 Destek KVM Bursa/DGN Self ?₺ Teklif AL
Co-Location - 4U 4U Sunucu Alanı 1 Amper Enerji 1 Gbit Port 20TB Trafik Game Firewall Mikrotik Koruma 7/24 Destek KVM Bursa/DGN Self ?₺ Teklif AL
Co-Location - 5U 5U Sunucu Alanı 1 Amper Enerji 1 Gbit Port 20TB Trafik Game Firewall Mikrotik Koruma 7/24 Destek KVM Bursa/DGN Self ?₺ Teklif AL

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

yüksek destek sunucu barındırma

Güçlü Alt Yapı

Birçok oyun sunucusunu alt yapımızda barındırıyoruz. Sunucularımız ve uygulamalarmız yüksek performansla hizmetinizdedir.

sorunsuz sunucu barındırma

Ekonomik Fiyatlar

Bütçenize uygun fiyatlarımızla her zaman yanınızdayz.

Co-Location Hizmeti kirala

Sorunsuz Hizmet

Sizin ihtiyacınıza yönelik dünya standartlarındaki hizmetleri en uygun fiyatlarla, 7/24 canlı destek hattımız ve güler yüzlü ekibimizle sizlere sunuyoruz.

yüksek ddos korumalı Sunucu Barındırma

DDOS Koruması

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen her türlü saldırıyı engellemek bizim işimiz.

7/24 destek

Yüksek Performans

Sunucularımızda yüksek perfomanslı donanımlar kullanmaktayız.

Sunucu Barındırma Fiyatları?

Sunucu Barındırma Fiyatları?

Önem Bilişim tarafından sunulmakta olan sunucu barındırma hizmeti diğer servislere kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Müşterilerimiz özel teklif ile sunucu barındırma hizmetimizden faydalanabilirler. Önem Bilişim farklı sunucu barındırma planları için farklı ücretler talep etmekte olup tüm planlarımızı incelemek için yukarıdaki menülerden ve whatsapp hattımız üzerinden faydalanabilirsiniz.

Sunucu Barındırma Hizmeti - SSS

.iso dosyası mevcut olan tüm işletim sistemlerinin kurulumu tarafımızdan sağlayabiliriz, isteğinize bağlı KVM erişimi sağlayarak gerekli kurulumlarınızı sizlerde sağlayabilirsiniz.

Tüm sunucularımız Bursa/DGN Teknoloji üzerinde barınmaktdır, sunucularımız %99.8 Uptime Garantisi sunmaktadır, ve bulunduğumuz veri merkezi üzerindede genel olarak UPTIME önem verilmektedir, Yedekli Network + Jeneratörler ilede alt yapımız yedeklidir.

Tarafımıza talep açarak öncelikle randevu almanız gerekmektedir, ardından ekibimiz ile beraber veri merkezine kontrolü giriş yapabilirsiniz ve bir problem anında ekibimizden destek alabilirsiniz.

Rack server barındırması yapılacak ise Universal Kabin Kızağı yanında getirilmelidir, ATX Sunucu için her hangi bir kızağa gerek yoktur.

Ana omurgamız üzerinde 40Gbit Fiber Uplink hattımız mevcuttur, sunuculara 1 Gbit/s port tarafımızdan sağlanmaktadır, 7/24 Kullanım olarak 20 Mbit/s olarak sunucu başına bir alan ayrılmaktadır ek ücret ile hat kapasitenizi yükseltebilirsiniz, Yurt içersinde 2 adet Mikrotiğimiz gelebilecek ataklara karşı aktif konumdadır, Yurt dışından gelebilecek ataklara karşı Serverius - DDoS Guard - Voxility yedekli sağlayıcılar ile çalışmalar yürütmekteyiz bu şekilde oluşabilecek her türlü duruma karşı çözümlerimiz mevcuttur.

Sunucu barındırma hizmetimiz ile tüm müşterilerimize en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Eğer siz de sunucu barındırma hizmeti için Önem Bilişim kalitesinden faydalanmak istiyorsanız hemen yukarıdaki menüler aracılığıyla sunduğumuz hizmetleri inceleyebilir ve size en uygun hizmetleri satın alabilirsiniz. Satın alım işleminden sonra dakikalar içerisinde kurulup hazır hale getirilecek olan hizmetimiz sayesinde tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Size sunduğumuz yüksek koruma sayesinde sunucularımızdan güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Önem Bilişim en kaliteli sunucu hizmetleri ile her daim müşterilerinin yanındadır.